5/5 - (105 امتیاز)

با معرفی وکیل ملک در کرج با شما هستیم.

کدام وکیل ملک در کرج در دعاوی ملکی بهترین است؟

اگر در پی یافتن بهترین وکیل ملکی در کرج هستید که در زمینه های مختلف پرونده های معاملات ملکی دارای سابقه درخشان باشد و انتظار دارید دعاوی ملکی شما را با کمترین پیچیدگی و دشواری به اتمام برساند امروز با ما در این مقاله هراه باشین تا شما را با بهترین وکیل ملکی کرج که پرونده های ملکی زیادی را در منطقه کرج داشته اشنا کنیم  گروه وکلای مهر پارسیان از جمله گروه وکلایی هستند که در تهران و کرج پرونده های بسیاری را در زمینه ملکی به سرانجام رسانده اند و در زمینه های مشکلات ملکی کارکشته و خبره است و با کمک آنها میتوانید بر طرف مقابل معامله مسلط شوید.

چرا در معاملات ملکی به مشاوره احتیاج داریم؟
دعاوی ملکی شامل چه مواردی میشود؟
آیا در معاملات ملکی باید با وکیل مشورت نماییم؟

وکیل ملک در کرج

زمانی که افراد برای معاملات ملکی با یکدیگر توافق میکنند و قصد خرید، فروش و اجاره را دارند باید درباره قوانین ابتدایی معامله آگاهی داشته باشند تا از تسلط طرف مقابل و نفع بیشتر آن در معامله جلوگیری شود. حتی ممکن است در معامله افراد بر سر بعضی موضاعات با یکدیگر اختلاف نظر داشته باشند که در این صورت مشاوره با یک وکیل حاذق که در زمینه دعاوی ملکی کارکشته باشد بسیار سودمند و کارگشا است به همین جهت توصیه میشود که قبل از معاملات ملکی برای جلوگیری از ضررهای احتمالی با مشاورین حقوقی مشورت نمایید.

وکیل ملکی آنلاین کل تهران

ملک و دعاوی حقوقی ملکی

تعریف ملک تنوع  بسیار دارد. مهترین املاک را می توان به ملک مشاعی و ملک مفروز تقسیم کرد که موضوع بسیاری از دعاوی ملکی همین دو مورد است.

در تعریف  ملک مشاع باید گفت که ملک مشاع ملکی است که بیش از یک مالک داشته باشد که در تمامی جزء به جزء یک ملک به نسبت سهم خود دارای مالکیت می باشند و ملک مفروز ملکی است که در مالکیت یک شخص اعم از حقیقی یا حقوقی قرار دارد.

وکیل ملک در کرج

مالکیت اشخاص بر املاک می تواند هم به صورت مشاعی باشد و هم به شکل مفروز مانند مالکیت آپارتمان که قسمت اختصاصی در مالکیت اختصاصی است و مفروز و مشاعی آن مانند راه پله ها و حیاط و پشت بام در مالکیت مشاعی، قرار دارند.

در  مواردی هم نام عرصه و اعیان را شنیده ایم مثلا در قانون قدیم آمده که زن تنها در اعیان ارث می برد که البته در قانون جدید در هر دو مورد سهم یک هشتم را خواهد برد. ملک غیر منقول به عرصه و اعیان تقسیم می شود. در هر ملکی که بنایی ساخته شده ،زمین «عرصه» نامیده می شود و بنای احداثی بر روی زمین، «اعیان» نامیده می شود.گاهی اوقات امکان دارد مالک اعیانی از مالکیت عرصه سهمی نداشته باشد و یا بالعکس.

دعاوی ملکی شامل موارد زیر میباشد:

اجاره، خرید و فروش ملک
وقف
خلع ید
تصرف عدوانی
اشتراک
تفکیک ملک مشاع
الزام به تنظیم سند
و …

یکی از دعاوی ملکی که در کرج بسیار اقامه میشود بحث خلع ید هستش و حالا اینکه خلع ید چیست بیشتر برای شما ان را توضیح میدهیم

وکیل آنلاین ملکی فرمانیه

خلع ید

دعوی خلع ید، به آن دسته از دعاوی گفته می شود که در آن مالک از متصرف غیر قانونی ملک خود شکایت کرده و از مراجع قضایی تقاضای خلع ید متصرف غیرقانونی از ملک را دارد. در دعاوی خلع ید، متصرف ابتدا به صورت قانونی و قراردادی و با اجازه مالک به انتفاع از ملک پرداخته اما پس از اتمام مهلت از پیش تعیین شده، از باز پس دادن ملک به مالک خود امتناع نموده و به صورت غیر قانونی به تصرف ملک ادامه داده است. به دلیل اینکه اکثر مردم در طرح دعوای خلع ید، تخلیه ید، دستور تخلیه و تصرف عدوانی اشتباه می کنند و این باعث می شود که به هیچ نتیجه ای نرسند و دعوای آنها رد می شود حتما پیشنهاد می شود با محمد رضا مهری وکیل ملکی باتجربه در کرج مشورت کنید.

وکیل ملک در کرج

 آیا خلع ید از ملک مشاع امکان پذیر میباشد؟

در مواردی که هیچ قراردادی بین مالک و فردی که ملک را تصرف کرده است نباشد دیگر دعوای تخلیه معنایی نخواهد داشت و باید دادخواست خلع ید را مطرح کند و برای تنظیم دادخواست خلع ید باید ابتدا مالکیت خود را اثبات کند. سپس باید تصرف غاصبانه فردی که ملک را تصرف کرده است را ثابت کند یعنی فرد حتما باید بدون اجازه مالک، ملک او را تصرف و غصب کرده باشد.

به دلیل اینکه اکثر مردم در طرح دعوای خلع ید، تخلیه ید، دستور تخلیه و تصرف عدوانی اشتباه میکنند و این باعث میشود که به هیچ نتیجه ای نرسند و دعوای آنها رد شود حتما پیشنهاد میشود که با محمد رضا مهری وکیل متخصص در امور ملکی کرج مشورت کنید.

وکیل ملکی اراج

خصوصیات یک وکیل ملکی با تجربه

یکی از خصوصیات بارز یک وکیل ملکی متخصص و مجرب، میزان تجربه اوست.

علیرغم آنکه تمام وکلای دادگستری امکان بررسی و قبول وکالت در تمامی پروندهای ثبتی، کیفری، حقوقی، ملکی و خانواده را دارند، اما تجربه یک وکیل ملکی خبره در زمینه امور مرتبط با املاک و اراضی باعث می شود تا  بتواند با درصد موفقیت بالاتری در تمامی دعاوی ملکی قبول وکالت کند و این موضوع ماملا بستگی به تمرکز قبول پرونده وکیل در ان زمینه دارد.

وکیل ملک در کرج

از دیگر  خصوصیات یک  وکیل ملکی مجرب دانش حقوقی و تسلط علمی او در زمینه های مختلف حقوقی،کیفری و ثبتی امور املاک، اراضی و مستغلات است و باید ضمن آشنایی با قوانین و مقررات مربوطه، همانطور که در بالا گفته شد با آراء وحدت رویه دیوان عالی کشور، آراء وحدت رویه دیوان عدالت اداری، نظریات مشورتی اداره حقوقی قوه قضاییه، نظریات اساتید برجسته علم حقوق و دکترین و همچنین رویه مرسوم محاکم و دادگاه های کشور نیز آشنایی کافی داشته باشد.

در دعاوی ملکی باید برای اثبات حقانیت خود دارای سند و مدرک قانونی باشید و برای گرفتن حق خود به مراحل قانونی تسلط داشته باشید. گروه وکلای مهر پارسیان در زمینه دعاوی ملکی دارای سابقه درخشانی است که بهترین مشاوره را در این باره به شما ارائه میکند پس برای هر چه سریعتر به نتیجه رسیدن پرونده های ملکی خود با کارشناسان ما تماس بگیرین

تلفن های تماس ثابت با دفتر وکیل آنلاین ملکی کرج

021-88795408
021-88799562
021-88796143

تماس با دفتر وکیل آنلاین خارج از ساعات اداری و تعطیلات
ارسال پیام از طریق خط تلفن همراه به موبایل وکیل تخصصی ملک البرز

شکایت تزریق خون آلوده

09120067661
09120067662
09120067663

ارسال پیام از طریق شماره واتس آپ و تلگرام وکیل متخصص ملک غرب تهران

09120067664
09120067665
09120067669

پس از ارسال پیام شکیبا باشید تا جهت وقت مشاوره حضوری یا آنلاین هماهنگی صورت گیرد.
حداکثر ظرف 12 ساعت وقت مشاوره تنظیم و به شما اعلام خواهد شد.

وکیل ملک در کرج
دفتر وکالت وکیل آنلاین ملک در کرج

خدمات دفتر وکالت و امور حقوقی بین المللی وکیل محمد رضا مهری
دفتر وکالت مجازی وکیل آنلاین در ایران خدمات زیر را ارائه خواهد نمود.
مشاوره حقوقی آنلاین با وکلای پایه یک دادگستری در موضوعات تخصصی در همه ساعات شبانه روز.
مشاوره حقوقی حضوری با وکیل تخصصی ملک در کرج
عضویت شهروندان در بزرگترین جامعه حقوقی آنلاین کشور و برخورداری از تخفیف مشاوره و حق الوکاله.
امکان عضویت وکلای دادگستری و کارشناسان رسمی جهت معرفی به جامعه پس از تایید هیات مدیره.
قبول وکالت دادگستری بدون حضور موکل در دفتر وکیل.
خدمات وکالت ایرانیان خارج از کشور در ایران.
خدمات وکالت ایرانیان در سایر کشورها توسط وکیل رسمی.

وکیل ملک در کرج

معرفی بهترین وکیل مهاجرت بین المللی در تهران.
بهترین وکیل کیفری کرج
وکیل ملک در کرج
بهترین وکیل ملکی کرج
بهترین وکیل دعاوی پولی و بانکی استان البرز
بهترین وکیل خانواده کرج
بهترین وکیل دادگاه تجدید نظر استان البرز
بهترین وکیل اعاده دادرسی و دیوان عالی کشور در کرج
بهترین وکیل فرجام خواهی استان البرز
نشانی دفتر وکالت وکیل آنلاین ملکی

میدان ونک- ابتدای بزرگراه حقانی- خیابان گاندی جنوبی- خیابان چهاردهم- پلاک 14- طبقه 4- واحد 9و10

یک نظر

 1. سلام به جمله وکیل ملک غرب تهران وارد یه سایت حقوقی شدم که مدعی بود موسسه حقوقی بین المللی معتبر هست.
  بعد گه قرار شد با وکیل موسسه ملاقات داشته باشم یه آدرس تو آریاشهر به من دادن و وقتی رفتم به نظر می رسید محل زندگی باشه تا محل کار
  بالاخره بعد دو ساعت انتظار یه آقایی اومدن داخل و گفتن که وکیل هستند و از اتریش به ایران اومدن کارهای بین المللی انجام میدن
  خلاصه سه تا برگه جلوی من گذاشت که برای وکالت دادن امضا کنم. منم از همه جا بی خبر برگه ها رو امضا کردم .و آقا گفتند که برای پرینت گرفتن برگه ها باید از دفتر موسسه برن بیرون
  بعد از چند دقیقه یه کپی از برگه به من دادند و 50 میلیون پول بابت حق الوکتاله گرفتند.
  بعد از دو سهع روز که مجدد باهاشون تماس گرفتم گفتن شماره واگذار شده و وکیلی به این اسم نمیشناسن.
  رفتم کانون وکلای دادگستری مرکز تو آرژانتین اونجا بود فهمیدم گول کلاهبردار به اسم موسسه حقوقی خوردم
  حالا شکایت کلاهبرداری کردم نمیدونم نتیجه میده بایا نه
  تو رو خدا جناب دکتر مهری به من کمک می کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ثبت نام لاتاری 2023