Rate this post

امروز با موضوع خرید ملک توسط بانک با شما مخاطبان گرامی همراه هستیم.

کسانی که برای نخستین بار قصد خریدن یه خونه نقلی دارند اگر نقدینگی یا همون پول کافی رو برای خرید ملک نداشته باشند تلاش می‌کنند که از یه بانکی بتونن مقادیری وام مسکن بگیرند تا بتوانند این خونه رو بخرن ولی هم زمان مراجعه بکنند به آژانس مسکن یا اون بنگاه داری که عمدتاً آدم‌هایی هستند که سودجو و به دنبال سوء استفاده از مشتری هستند شرایط معاملات را سخت تر و سخت تر می کند و همین مسئله و نحوه تنظیم قرارداد توسط بنگاه باعث میشه که روند کاری این اشخاص در خصوص بحث اخذ وام و پرداخت بانک مشکلات عدیده ای روبرو بشه و از این طریق که بانک وقتی با عدم پرداخت مواجه میشه به دنبال ثبت و ضبط منزل شخصی  میره،  و ملک را اصطلاحاً خودش خریداری میکنه در مزایده.

اگر به دنبال بهترین وکیل بانکی و مزایده هستید ما به شما محمدرضا مهری وکیل بانکی را معرفی می نماییم.

خریداری ملک توسط بانک ها

با توجه به اینکه در سند رهنی شرط میشه که وام گیرنده باید در سررسید تعیین شده اقساط وام رو به بانک بپردازد و اگر بنا به هر دلیلی از پرداخت اهمال کاری بکنه بعد از اینکه بانک بهش تذکر کتبی میده مراتب از طریق اداره حقوقی و وکلای بانکی پیگیری میشه تا نسبت به توقیف ملک و اجرا گذاشتن سند رهنی اقدام بشه با طی شدن تشریفات در نهایت منتهی به مزایده ملک میشه و فروش ملک به بالاترین پیشنهاد صورت میگیره البته مشتری خودش هم میتونه از طریق اشخاص دیگه توی این موقعیت ملک را خریداری بکنه و یک سری اتفاقات عجیب و غریب اینجا پیش میاد که آنها را حتما در جلسات مشاوره می توانید از وکیل متخصص بانکی بشنوید.

اکراه مالک به فروش مال خود به غیر

ملک های خریداری شده ،میشن دارایی بانک معمولاً بانک هم زود برای اخذ طلب خودش اقدام نمی‌کنند و منتظر میمونه تا بدهی انقدر ادامه پیدا کنه تا بتونه به جای بدهی اون ملک رو برداره و این سیاستی که بانک‌ها در روند کار خودشان دنبال می‌کند.
خرید ملک توسط بانک

آیا بانک ها امکان خرید و فروش ملک را طبق قانون دارند؟

پیشنهاد دکتر محمدرضا مهری وکیل متخصص بانکی به کسانی که میخوان خونه بخرن یا میخوان آپارتمانهای وام دار بخرند اینکه حتماً قبل از امضای قولنامه و موبایعنامه در مورد وامی که گرفته شده اطلاع لازم را کسب کنند و به هیچ عنوان بدون خوندن این قرارداد پای معامله ندارند و حتماً حتماً اگر میتونن از وکیل ملکی وکیل بانکی استفاده توأمان بکند یعنی با شخصی مشورت بکند که هم تخصص ملکی داشته باشه و هم تخصص بانکی که دکتر محمدرضا مهری که پیشنهاد فوق را به شما دادند خودشون از وکلای ملکی و بانکی معروف در ایران هستند.

اگه بعد از مزایده و طی تشریفات این ملک به خریداری بانک خرید بشه با ارسال صورتجلسه تنفیذ مزایده دستور اجرای ثبت گرفته بشه سند ملک از نام را هم خارج میشه به اسم بانک یا موسسه مالی اعتباری انتقال پیدا میکنه و بانک یا موسسه مذکور هم میتونه با دارا بودن این سند متصرف ملک رو باید دادخواست خلاقیت اصطلاحاً از ملک بیرون بکنه و حتی بانک‌ها در بعضی موارد میتونن اجرت المثل ایام تصرف رو هم از مالک ملک که به این روزگار افتاده مطالبه کنند.

ابطال قرارداد مشارکت مدنی بانک

خرید ملک توسط بانک

 مزایده به چه معنیه

مزایده به این معنی که توی آگهی قیمت یه ملک درج میشه و کالا از طریق معمولاً کارشناس رسمی در خصوص ملک مشخص میشه قیمتش بعد از ارزیابی و تعیین بها زمانی که خریدار مبلغ را می‌پردازیم  که این ملک می شه و با مناقصه تفاوت‌هایی دارد که ما در مقالات دیگر به آن پرداختیم و در اینجا کاری به این مسئله نداریم.

‏هشت بانکی که وام خرید ملک می دهند.

‏اگر تسهیلات بابت خرید ملک گرفتید در نتیجه سند شما در رهن بانک قرار می گیرد در صورتی که شما پرداخت به موقع انجام ندید برابر و مابه التفاوت باید ارزش ملک ارزیابی بشه و ملک به فروش برسد و بانک مالک این قسمت از ملک یا ارزش ملک یا تمام ملک میشه بهترین و عاقلانه ترین راه راه فروش ملک است که رهن بانک قرار دارد و تسویه خیلی بهتر از اینه که بزاریم کار به مزایده کشیده بشه با وجود اینکه  هر روشی اشکالاتی داره اما فروش‌ملک به نظر میتونه بهترین راه باشه.
خرید ملک توسط بانک

مصادره ملک توسط بانک در چه صورت هایی اتفاق میفته؟

در صورتی که ملک به فروش رسیده باشد و فکر نشده باشد یعنی چی یعنی اینکه مالک یا خریدار طبق توافق و قوانین موجود اقساط وام و پرداخت نکنند و این ملک مصادره میشه و سند و اینکه به عنوان وثیقه قرار داشته و در صورت عدم پرداخت برای تسویه طلب به مزایده گذاشته میشه در حالت بعدی در صورتی که خریدار از در رهن بودن ملک با اطلاع باشه و توی این موضوع زمانی هست که شما میتونید از مالک  شکایت کیفری بکنید.

وظایف و اختیارات مدیر ساختمان

برای اینکه چنین مشکلی هم پیش نیاد پیشنهاد میشه بهتره که هنگامی که میری ملک را خریداری بکنید از بانک وام دهنده و سایر مراجع استعلام قانونی و عملیاتی  به عمل بیاد،این سومین حالتی که احتمال داره ملک ضبط بشه در شرایطی است که اقساط وام عقب میوفته و در این شرایط هم بانک می تونه مراجعه بکنه و اگر هم حالا سند جعلی باشد بازهم بانک میتونه تحت این حالت هم ملک رو مالک بشه.
خرید ملک توسط بانک

چجوری از خریداری ملک توسط بانک جلوگیری کنیم؟

راهکار  ساده اینه که تعویض وثیقه قبلی ملک صورت بگیره و  وثیقه جدید جایگزین بشه یعنی خونه ای که  تو رهن‌بانک هست میشه از مصادره درش آورد به این شرط که طبق قانون و دستورالعمل ها شرایط تعویض وثیقه فراهم باشد در این صورت بانک وثیقه جدید رو جایگزین وثیقه قبلی میکنه و اینجوری میشه که ملک به فروش نمی رسه.

تحت این شرایط شخص میتونه حتی ملک خودش رو به قیمت بالاتری بفروشه و بعد بیاد سند جدیدی که قرارداد در رهن بانک رو فک میکنه و از مهلکه نجات پیدا میکنه.

قسمت دومم اینه که شخص میتونه به فروختن خانه فکر کنه، فروختن خانه به واسطه تسهیلات امکان‌پذیر نیست و سند در رهن ملک در رهن بانک است همیشه و در این صورت سند از رهن بانک خارج میشه.

پس مسایل فوق به سه روش اتفاق می‌افتد یا تسویه بدهی از جانب رهن دهنده است یا گذشت وام دهنده از طلب خودشه یا به هم خوردن عقد رهن عزیزان دقت بکنید به هم خوردن عقد رهن ارتباطی با به هم خوردن معامله شما نداره.

مجوز رستوران شمال تهران

خرید ملک توسط بانک

دفتر وکالت وکیل دعاوی علیه بانک در تهران

خدمات دفتر وکالت و امور حقوقی بین المللی وکیل محمد رضا مهری
دفتر وکالت مجازی وکیل آنلاین در ایران خدمات زیر را ارائه خواهد نمود.
مشاوره حقوقی آنلاین با وکلای پایه یک دادگستری در موضوعات تخصصی در همه ساعات شبانه روز.
مشاوره حقوقی حضوری با وکیل تخصصی
عضویت شهروندان در بزرگترین جامعه حقوقی آنلاین کشور و برخورداری از تخفیف مشاوره و حق الوکاله.
امکان عضویت وکلای دادگستری و کارشناسان رسمی جهت معرفی به جامعه پس از تایید هیات مدیره.
قبول وکالت دادگستری بدون حضور موکل در دفتر وکیل.
خدمات وکالت ایرانیان خارج از کشور در ایران.
خدمات وکالت ایرانیان در سایر کشورها توسط وکیل رسمی.
معرفی بهترین وکیل مهاجرت بین المللی در تهران.
بهترین وکیل کیفری تهران
بهترین وکیل ملکی تهران
بهترین وکیل دعاوی پولی و بانکی تهران
بهترین وکیل خانواده تهران
خرید ملک توسط بانک

بهترین وکیل دادگاه تجدید نظر
بهترین وکیل اعاده دادرسی و دیوان عالی کشور
بهترین وکیل فرجام خواهی
نشانی دفتر وکالت وکیل آنلاین در تهران

میدان ونک- ابتدای بزرگراه حقانی- خیابان گاندی جنوبی- خیابان چهاردهم- پلاک 14- طبقه 4- واحد 9و10
تلفن های تماس با دفتر وکیل آنلاین در تهران

021-88663925
021-88663926
021-88663628
021-88796143

تماس با دفتر وکیل شکایت از بانک خارج از ساعات اداری و تعطیلات
ارسال پیام از طریق خط تلفن همراه به موبایل وکیل تخصصی بانک

09120067661
09120067662
09120067663
09120067664
09120067665
09120067669

ارسال پیام از طریق شماره واتس آپ و تلگرام وکیل متخصص دعاوی بانکی
خرید ملک توسط بانک

09120067664
09120067665
09120067669

پس از ارسال پیام شکیبا باشید تا جهت وقت مشاوره حضوری یا آنلاین هماهنگی صورت گیرد.
حداکثر ظرف 12 ساعت وقت مشاوره تنظیم و به شما اعلام خواهد شد.

مطالبه ارز خارجی

دفتر وکیل ویژه دعاوی علیه بانکها در تهران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ثبت نام لاتاری 2023